O nas

Jagienka Jaracz-Wilk

Jagienka Jaracz-Wilk

Adwokat

Jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw rodzinnych, a w szczególności rozwodów. Pomogłam rozstać się już wielu osobom, pilnując przy tym, aby zawsze odbywało się to z poszanowaniem praw i godności mojego Klienta.

Wiem z praktyki, że adwokat rozwodowy to także swego rodzaju terapeuta, który musi umieć słuchać i zapewnić komfort psychiczny na każdym etapie postępowania. Nigdy przy tym nie oceniam Twoich wyborów ani nie pouczam. Jestem tylko obiektywnym obserwatorem, który proponuje najlepsze rozwiązanie. Zależy mi tylko na Twoim interesie.

Skorzystaj z mojego doświadczenia, które obejmuje nie tylko niezliczoną liczbę pism, ale także setki godzin spotkań w biurze kancelarii czy na sali sądowej. Postaw na sprawdzone metody, wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają przygotować odpowiednią strategię na każde postępowanie.

Karolina Piekielniak

Karolina Piekielniak

Aplikant adwokacki
Od początku mojej kariery zawodowej miałam styczność z prawem rodzinnym. Moja dotychczasowa kilkuletnia praca pozwoliła mi nabrać niezbędnego doświadczenia, które pozwala realizować potrzeby Klienta.

Dzięki współpracy z Panią Mecenas Jagienką Jaracz-Wilk udało mi się pogłębić wiedzę teoretyczną i zrozumieć w pełni na czym polega praca adwokata zajmującego się prawem rodzinnym. Wypracowany przez nas model pomocy prawnej pozwala skutecznie realizować potrzeby Klienta. Moja skrupulatność pozwala mi dopatrzeć się w materiałach sprawy rozwiązań, które na pierwszy rzut oka wydają się nieoczywiste.

W mojej pracy nie ma miejsca na niespodzianki, a podstawą świadczonej pomocy jest zawsze rzetelna analiza i przygotowanie.